Facebook
Google +

Reklama Google AdWords

   Reklama Google AdWords pozwoli Ci natychmiast zaistnieć w top-owych miejscach wyszukiwania. Nasza firma jest członkiem programu Google dla Agencji (obecnie Google Partner), przez co zyskujesz pewność, iż nasze kampanie linków sponsorowanych przygotowywane są skrupulatnie i fachowo.

 

  Są one stale monitorowane i nadzorowane, tak, aby współczynnik CPC (koszt klikniecia) był jak najmniejszy, a CTR (stosunek kliknięć do wyświetleń reklamy) jak największy. Reklama AdWords, podobnie jak pozycjonowanie, także wiąże się z SEO plus oczywiście stworzeniem i stałą optymalizacją kampanii reklamowej poprzez monitorowanie często kilkuset słów kluczowych (na starcie), tak, aby po czasie pozostały już tylko te, które przynoszą wymierną korzyść Klientowi.

  Oprócz standardowych reklam tekstowych w wyszukiwarce Google.pl zajmujemy się także reklamami display`owymi w sieci reklamowej Google (reklamy obrazkowe), remarketingiem oraz reklamami produktowymi. Stosujemy różne strategie do osiągnięcia indywidualnych celów, takich jak budowanie świadomości klienta, nacisk na kliknięcia, czy też na konwersję.

 

Certyfikat AdWords MOJA WWW

 

Ogólne warunki prowadzenia kampanii AdWords:

  • Na start dostaniesz od nas 250zł na kampanie po wykorzystaniu 100zł z Twojego budżetu
  • Kampania jest stale nadzorowana i optymalizowana przez nas w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu
  • Twoja rola ogranicza się najczęściej do wskazania nam, które usługi, czy też towary chcesz reklamować
  • Jeśli pozycjonujesz u nas stronę lub sklep internetowy możemy poprowadzić Twoją kampanię bezpłatnie i bez umowy do budżetu 150zł / mc na AdWords przez okres 3 miesięcy
  • Co najmniej raz w miesiącu otrzymasz raport z prowadzonej kampanii
  • Najlepszą metodą na start jest przemyślenie Twojego celu. Czy zależy Ci na wzmocnieniu wizerunku Twojej marki, pozyskaniu odbiorców na Twoją stronę lub konkretną usługę, jaką oferujesz, czy też chcesz wprowadzić na rynek całą gamę produktów? Kolejno powinieneś zastanowić się nad swoim budżetem miesięcznym, jaki możesz zainwestować w reklamę danego typu. Powiększymy Twój budżet jednorazowo o 250zł dzięki czemu po pierwszym miesiącu uzyskasz pełny obraz ile dodatkowych odwiedzin Twojej strony/sklepu jesteśmy w stanie dla Ciebie wypracować w tej kwocie. Następnie na podstawie tych danych pomożemy Ci podjąć decyzję o Twoim budżecie miesięcznym na AdWords!

 

 Nie czekaj i znajdź się od razu na szczycie Google.pl dzięki AdWords! Skontaktuj się z nami już teraz!

 

 

 
 
 

 

 

Tagi: Profesjonalne tworzenie, pozycjonowanie stron i wykonywanie sklepów internetowych. Hosting, reklama w Google, dla firm, Kielce, Skarżysko, Starachowice, Włoszczowa, Jędrzejów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Kraków, Nowy Sącz.