Facebook
Google +

Realizacje

Tutaj możesz znaleźć przykładowe rozwiązania, które zastosowaliśmy w naszych ostatnich realizacjach.

 • Arborex - Prace wysokościowe

  Pielęgnacja i wycinka drzew w miejscach trudnych i nie tylko, prace na wysokościach oraz naprawy dachowe.

 • GlobalSilver - metale szlachetne

     Global Silver jest międzynarodową firmą, która zajmuje się sprzedażą fizycznych metali szlachetnych na całym świecie. Sklep posiada zaawansowane rozwiązania niestandardowe takie jak aktualizacja cen kruszców co 10 minut ze źródeł zewnętrznych oraz ciekawe rozwiązanie związane z wielojęzycznością jak i różnymi dostępnymi walutami.

 • Consulting - sklep internetowy

     Specjalizacją firmy są nowoczesne, sprawdzone oraz w wielu przypadkach niezwykle innowacyjne produkty i akcesoria budowlane.

 • http://dystans.com.pl

  KawaAranzacje.pl - Dekoracja okien

     Firma KAWA Aranżacje Okien istnieje od 15 września 2007roku. Do końca 2017 roku funkcjonowała jako sklep stacjonarny, obecnie zwiększa zasięg sprzedaży poprzez nowoczesny sklep internetowy.

 • CopyZentrum - Drukarnia Internetowa

  Usługi poligraficzne dla firm i klientów indywidualnych z możliwością zamawiania on-line.

 • ABCsklep24.pl

  ABC - Po sąsiedzku - sklep internetowy

  Internetowy sklep spożywczy ABC

 • http://www.airroxy.com

  airRoxy Sp. z o.o. strona domowa

  Strona domowa airRoxy Sp. z o.o. - producenta wentylatorów domowych i przemysłowych.

 • Internetowy sklep chemiczny Revocosmetics.pl

  Marka REVO Cosmetics powstała w 2012 roku na bazie lat doświadczeń w branży kosmetycznej. Linia produkcyjna działa wedle ściśle określonych standardów i opatentowanych receptur, dzięki czemu produkty są doskonałej jakości i bezpieczne dla urody. Strona została wykonana zgodnie z zasadami responsive web design.

 • Internetowy sklep zoologiczny ABCzwierzaka.com

  Sklep ABCzwierzaka.com powstał w trosce o zdrowie, zabawę, wygodę i dobre samopoczucie Waszych Pupili. Projekt został wykonany zgodnie z zasadami responsive web design.

 • Hurtownia kosmetyczna Karolina

  Firma "Karolina" powstała w 2004r i od tamtej pory zajmujemy się sprzedażą i obsługa klientów, którymi są odbiorcy indywidualni, hurtowi, instytucje publiczne, przedsiębiorstwa. Adres realizacji http://hurtowniakarolina.pl

 • http://adamski.info.pl

  Blog Krzysztofa Adamskiego

  Przedstawiamy blog Pana Krzysztofa Adamskiego naszego autorstwa.

 • http://sklep.inst-bud.com

  Sklep internetowy Inst-Bud

  Sklep internetowy hurtowni Inst-Bud Włoszczowa został wykonany w symilarnej szacie graficznej, jak strona domowa firmy.

 • http://amewik.com

  Sklep internetowy Amewik.com

      AMEWIK zdrowotne obuwie powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach wymagających, ceniących sobie doskonałąjakość i polskie produkty.

 • http://airroxy.de

  airRoxy Deutschland

  AirRoxy jest dynamicznie rozwijającą się firm w branży wentylacyjnej. Zespół składa się z doświadczonych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy postawili sobie za cel zapewnienie naszym klientom salon wentylatory osiowe o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Strona dla niemieckiego przedstawiciela firmy.

 • Inst-Bud Włoszczowa

  Hurtownia Hydrauliczna "INST-BUD" powstała w 1993 roku początkowo, jako spółka cywilna, a w 2001 roku przekształcona została w samodzielny podmiot gospodarczy. Firma od początku swego istnienia zajmuję się sprzedażą oraz wykonawstwem systemów grzewczych i sanitarnych. Dlatego też nasza kadra jak i podwykonawcy współpracujący z nami są ekspertami w tym zakresie.

 • http://shop.airroxy.de

  Sklep internetowy airRoxy Deutschland

     Sklep internetowy dla niemieckiego przedstawiciela firmy AirRoxy, która jest dynamicznie rozwijającą się firm w branży wentylacyjnej. Zespół składa się z doświadczonych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy postawili sobie za cel zapewnienie naszym klientom salon wentylatory osiowe o najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

 • http://geodezja-swietokrzyskie.pl

  Usługi geodezyjne Jacek Krotla

     Firma została założona w 2010 roku przez mgr inż. Jacka Krotlę, absolwenta studiów na kierunku geodezja i kartografia ówczesnej Akademii Rolniczej obecnie Uniwersytetu Rolniczego jak również absolwenta studiów podyplomowych z zakresu nieruchomości na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

   

 • http://komputron.net

  Hurtownia sprzętu IT Komputro.net

     Sklep internetowy Komputro.net posiada w swoim asortymencie laptopy, komputery stacjonarne, podzespoły bazowe PC, tablety, smartfony, projektory multimedialne, nawigacje samochodowe GPS i nie tylko. Strona daje możliwość pełnej obsługi on-line zamówień. Jest zintegrowana z wieloma systemami.

 • Polski Komitet Pomocy Społecznej ZM Ostrowiec

     Strona domowa związku PKPS ZM Ostrowiec Św, którego celem jest dobrowolne i bezinteresowne niesienie pomocy osobom, które z różnych przyczyn niezdolne są do rozwiązywania swych problemów życiowych, w szczególności ludziom starszym, niepełnosprawnym, bezdomnym oraz dzieciom i młodzieży.

 • PKPS Ostrowiec - Baza punktów noclegowych

     Projekt dla Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej ZM Ostrowiec, który zrealizowaliśmy, to pierwsza w kraju baza punktów noclegowych, oraz ośrodków wsparcia dla osób bezdomnych i potrzebujących. Realizowany w oparciu o dane udostępnione przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Prezentowany "live" na tegorocznym Open`er Festival w Gdyni.

 • http://bhpmasters.pl

  BHP Masters - Szkolenia BHP i PPOŻ

     BHP Masters to firma, którą tworzy grupa specjalistów z wieloletnim stażem i doświadczeniem zawodowym. Organizujemy głównie szkolenia BHP, kursy BHP, szkolenia PPOŻ, oraz e-learning BHP on-line. Naszą realizację znajdziecie pod adresem http://bhpmasters.pl

 • http://wylewkitynki.net.pl

  Usługi remontowo - budowlane Bełtowski

     Firma świadczy usługi w branży remontowo - budowlanej. Jej specjalnością są tynki gipsowe maszynowe, cementowo-wapienne, jak i wylewki maszynowe. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem wylewkitynki.net.pl.

 • Hurtownia hydrauliczna

     Sklep internetowy www.batard.pl zajmuje się sprzedażą armatury sanitarnej, kuchennej oraz łazienkowej. Zastosowaliśmy tutaj oprogramowanie Open Solutions Quick Cart, które daje wiele możliwości i jest przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i administratora strony. Szata graficzna jest zbudowana na zasadzie kontrastów dających przejrzystość.

 • Motozbyt Włoszczowa

  Motozbyt Włoszczowa

     Firma Motozbyt Włoszczowa istnieje od 1987r. Zajmuje się głównie sprzedażą części do samochodów osobowych i ciężarowych a także do skuterów i motocykli. Oprócz tego firma jest autoryzowanym dealerem wielu marek motocykli i skuterów. Realizacja pod adresem http://motozbyt-wloszczowa.pl

 • http://cs-drew.pl

  Schody i meble drewniane C&S Drew

     Firma C&S Drew zajmuje się doposażeniem domów i mieszkań w elementy wykonane w drewnie. Strona internetowa firmy pracuje w oparciu o system zarządzania treścią Quick CMS. Dzięki niemu możliwe jest dodawanie dowolnej treści, jak i podstron w każdej chwili. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://cs-drew.pl.

 • http://shakefans.com

  ShakeFans

     Serwis shakefans.com zajmuje się dostarczaniem lokalizowanych grup odbiorczych na profile społecznościowe. Obsługuje wsparcie dla takich portali, jak Facebook, Twitter, Google+, Pinterest oraz YouTube. Dostawca gwarantuje, że pozyskiwane grupy odbiorców są w 100% prawdziwe.

 • http://beuculture.pl

  BeU Culture

     Sklep internetowy BeU Culture zajmuje się sprzedażą niezwykłej biżuterii na każdy dzień dla wyjątkowych kobiet. Strona została wykonana w sposób minimalistyczny wg. ścisłych zaleceń klienta. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://beuculture.pl.

 • http://gosw-lopuszno.pl

  Gminny Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy w Łopusznie

     GOSW w Łopusznie jest to obiekt o powierzchni 5,2 ha położony na trasie Kielce - Częstochowa. Oferuje między innymi: wynajem Domu Weselnego, miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, i 4-osobowych, oraz domki turystyczne, bazę sportowo- rekreacyjną, świetlicę do dyspozycji. Nasza realizacja istnieje pod adresem http://gosw-lopuszno.pl.

 • http://askglobalconsulting.com

  ASK Global Consulting

     ASK Global Consulting jest firmą konsultingowo-doradczą specjalizującą się w zakresie handlu międzynarodowego w szczególności pomiędzy Europą a Chinami. Strona domowa firmy została opracowana w trzech językach: polskim, angielskim i chińskim. Naszą realizację możecie zobaczyć Państwo pod adresem http://askglobalconsulting.com.

 • Wizytówka internetowa firmy z podstronami

  Wizytówka internetowa firmy z podstronami

  Strona ta została oparta jedynie o html, div i style css. Spełnia ona głównie rolę rozbudowanej wizytówki z podstronami. Jest prosta i przejrzysta.